DOSTOSUJ REALIZACJĘ DO TWOICH POTRZEB

CO TO JEST

USŁUGA EXPRESS

Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc, skoro jeszcze się z nami nie kontaktowałeś? Po prostu podchodzimy poważnie do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojego zlecenia o dodatkowe opcje, to podczas wysyłania formularza, który znajduje się niżej, wybierz interesującą Cię dodatkową opcję!

My zajmiemy się

Twoim zleceniem

Świadczymy usługi ślusarskie już sporo czasu. Przez ten okres zdążyliśmy zauważyć, w jaki sposób zmieniają się potrzeby klienta w stosunku do firm zajmujących się obróbką elementów stalowych. Niezależnie czy to frezowanie CNC, wytwarzanie elementów konstrukcji stalowych czy konstrukcja maszyn – podchodzimy do tego z powagą.

Najważniejsze, na co stawiamy to rozwój technologiczny i nowoczesne podejście do klienta. Każdym zleceniem  USŁUGI EXPRESS osobiście zajmą się współwłaściciele JDMilling.

Łukasz Jagła

współwłaściciel

Absolwent Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych ukończył szkołę z dyplomem elektronik oraz Wyższej Szkoły Mechatronicznej, ukończył studia o kierunku mechatronika przemysłowa. Od kilku lat zajmuje się szeroko pojętą mechaniką i automatyzacją różnych urządzeń i maszyn. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu obróbki skrawaniem i technologii spawalniczych.

Dawid Dudziński

współwłaściciel

Absolwent Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych z tytułem Elektronika. Abiturient Politechniki Śląskiej. Wieloletni Przedsiębiorca w dziedzinach automatyki przemysłowej, mechatroniki oraz monitorowania procesów technologicznych. Wyszkolony z szeroko pojętej obsługi i serwisu maszyn CNC. Biegły w projektowaniu 3D i systemach CAD/CAM

Jak to działa?

Wypełnij formularz

Załącz projekt

Określ priorytet

Wyślij

Jakie są z tego korzyści?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze co zyskasz korzystając z dodatkowej USŁUGI EXPRESS.

Szybka realizacja

Specjalnie dla Ciebie otworzymy zakład pracy w sobotę, abyś nie czekał.

Gwarancja satysfakcji

Za realizację zamówienia bezpośrednio odpowiedzialni są właściciele firmy.

Bezpośredni kontakt

Dostajesz dane kontaktowe bezpośrednio do właściciela, który dba o Twoje zamówienie.

Błyskawiczna reakcja

Na Twoje zapytanie odpowiemy ekspresowo, nawet jeśli je wyślesz w nocy lub weekend.

WYCHODZIMY TOBIE NA PRZECIW

WYBIERZ

USŁUGA EXPRESS

Jeśli decydujesz się na ofertę rozszerzoną, to wykonamy usługi dla Ciebie w trybie ekspresowym. Sama wycena detalu zostanie Ci przedstawiona w ciągu 24 do 48 godzin (24h dotyczy standardowych materiałów bez pokryć powierzchniowych). Twoją prośbą zajmie się jeden z właścicieli firmy, w zależności od tego, który szybciej będzie mógł odpowiedzieć. Nawet jeśli przyślesz nam zgłoszenie po godzinach pracy.​​ Dostaniesz bezpośredni kontakt do wspólnika, który osobiście zajmuje się Twoją sprawą. Dlatego będzie Ci w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

FORMULARZ

KONTAKTOWY

Wypełnij wszystkie wymagane pola w poniższym formularzu i wyślij zgłoszenie. Co od razu zakwalifikuje Cię jako klienta premium. Im więcej informacji nam udostępnisz, tym bardziej doprecyzowana będzie oferta.

Aby skorzystać z usługi EXPRESS, konieczna jest zaliczka w wysokości 40zł. Kwota ta będzie rozliczona na fakturze końcowej.

Zakwalifikujesz się do programu EXPRESS po zaksięgowaniu wpłaty, dlatego umożliwiliśmy dokonanie błyskawicznych płatności PayPal. Wypełnij formularz, dokonaj płatności przy pomocy umieszczonego niżej guzika PayPal. Jeśli z jakiejś przyczyny nie możesz dokonać płatności błyskawicznej, prosimy o kontakt.


    Jak dokonać płatności?

    Opłata za przygotowanie: 20zł